List of products by brand DE-OX

Od roku 1995 TEMC® navrhuje a vyrába v Taliansku digitálne meracie prístroje DE-OX®. TEMC® sa zaoberá potápačskou, priemyselnou, lekárskou a vojenskou oblasťou. TEMC® je taliansky líder v oblasti výroby, plánovania a potápania so zmesnými plynmi ako NITROX, TRIMIX a HELIOX.

Prístroje DE-OX® sú určené predovšetkým pre hyperbarické prostredie, ľudské dýchacie systémy, ako sú hyperbarické komory, rebreatery, ponorky a všade tam, kde je povinná kontrola osobnej bezpečnosti monitorovaním atmosféry.

iperbarica-1200TEMC® vyrába tiež statickú membránu na miešanie plynov a špecializuje sa na analýzu kyslíka, hélia, oxidu uhličitého, oxidu uhoľnatého, vodíka a mnohých ďalších plynov. TEMC® je tiež schopný poskytnúť poradenstvo vo svojom odbore a pomôcť zákazníkom pri hľadaní správneho riešenia pre ich bezpečnostné potreby.

TEMC® založili v Miláne dvaja skúsení potápači s cennými zručnosťami v oblasti merania a elektroniky. Poslaním spoločnosti TEMC® je navrhovať a vyvíjať najaktuálnejšie meracie prístroje s najnovšou dostupnou technológiou.

TEMC® je ideálnym partnerom pre všetkých profesionálov, ktorí potrebujú najlepšie nástroje a pomoc pri monitorovaní bezpečnosti pri potápaní so zmiešaným plynom, či už športovom, obchodnom alebo profesionálnom.

strumenti-1200Meracie prístroje DE-OX® sú nevyhnutným technickým zariadením pre profesionálov, rekreačných potápačov, vojenské zbory, priemyselné odvetvia s cieľom získať najlepšiu bezpečnosť.

Všetky výrobky DE-OX® sú označené značkou CE podľa platných európskych noriem.

TEMC® je registrovaný v Národnom registri výrobcov elektrických a elektronických výrobkov (RAEE) # IT08030000004631

There are 8 products.

Showing 1-8 of 8 item(s)