Výstroj pro rekreační, technické, vrakové a jeskynní potápění

Dlouho očekávaná kniha o výstroji pro všechny rekreační i technické potápěče. 

Kniha je v českom jazyku.

23,98 €
S DPH
Množstvo

  Stránka slúži na vytvorenie objednávky tovaru a služieb.

Po jej obdržaní Vás budeme kontaktovať.

Popis

Dlouho očekávaná kniha o výstroji pro všechny rekreační i technické potápěče. Nejucelenější přehled o DIR výstroji, který u nás kdy vyšel.Stále více turistů objevuje krásy podvodní fauny a flóry. Pokročilí potápěči sestupují do větších hloubek a bádají v zákoutích temných jeskyní. Kniha čtenáře seznámí s uceleným systémem potápění a potápěčské výstroje, díky němuž si pobyt pod hladinou užije jak začátečník, tak i zkušený instruktor.>>Špalek<< je aktivní jeskynní potápěč se zkušeností s potápěním jak u nás, tak v zahraničí. Absolvoval několik kurzů technického potápění. Špalek je bezesporu výborný technický potápěč, který o výstroji a ponorech stále přemýšlí a dále se vzdělává. Zároveň je ale, také ochoten a schopen se o své zkušenosti srozumitelnou formou podělit s ostatními. Jeho kniha by proto neměla chybět v knihovně žádného potápěče, který na sobě chce stále déle pracovat.

Kniha obsahuje více jak 400 barevných fotografií a názorných schémat. Je doplněná obrazovou přílohou s řadou návodů, tabulek, česko-anglicko-německým slovníkem výstroje a odkazy na další zdroje informací (literatura, web, video).

Detaily produktu
1 other product in the same category:

ROUTE OF DEATH

„Route od Death" was published on the 75th anniversary of the largest maritime catastrophy in the world (30th January, 2020).This is the perfect moment to commemorate the entire history of Operation Hannibal and what happened then. The book is in English.

Price €35.00
More
In stock