Výstroj pro rekreační, technické, vrakové a jeskynní potápění

Dlouho očekávaná kniha o výstroji pro všechny rekreační i technické potápěče. 

Kniha je v českom jazyku.

23,98 €
S DPH
Množstvo

  Stránka slúži na vytvorenie objednávky tovaru a služieb.

Po jej obdržaní Vás budeme kontaktovať.

Popis

Dlouho očekávaná kniha o výstroji pro všechny rekreační i technické potápěče. Nejucelenější přehled o DIR výstroji, který u nás kdy vyšel.Stále více turistů objevuje krásy podvodní fauny a flóry. Pokročilí potápěči sestupují do větších hloubek a bádají v zákoutích temných jeskyní. Kniha čtenáře seznámí s uceleným systémem potápění a potápěčské výstroje, díky němuž si pobyt pod hladinou užije jak začátečník, tak i zkušený instruktor.>>Špalek<< je aktivní jeskynní potápěč se zkušeností s potápěním jak u nás, tak v zahraničí. Absolvoval několik kurzů technického potápění. Špalek je bezesporu výborný technický potápěč, který o výstroji a ponorech stále přemýšlí a dále se vzdělává. Zároveň je ale, také ochoten a schopen se o své zkušenosti srozumitelnou formou podělit s ostatními. Jeho kniha by proto neměla chybět v knihovně žádného potápěče, který na sobě chce stále déle pracovat.

Kniha obsahuje více jak 400 barevných fotografií a názorných schémat. Je doplněná obrazovou přílohou s řadou návodů, tabulek, česko-anglicko-německým slovníkem výstroje a odkazy na další zdroje informací (literatura, web, video).

Detaily produktu
4 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

CESTA SMRTI (ROUTE OF DEATH)

„Route od Death“ bola zverejnená pri príležitosti 75. výročia najväčšej námornej katastrofy na svete (30. januára 2020). Je to ideálny okamih na pripomenutie celej histórie operácie Hannibal a toho, čo sa stalo potom. Kniha je v anglickom jazyku.

Cena 35,00 €
Viac
Na sklade